Proč investovat

DO ZAJIŠTĚNÝCH ÚVĚRŮ

V čem je výjimečná investice na míru od skupiny CFG? Pojďme si
shrnout 4 hlavní důvody, proč investovat do zajištěných úvěrů – co
z toho má dlužník a co z toho má investor?

1

LIDÉ LIDEM

V západním světě, ale dnes už i v České republice, je naprosto běžné, že se lidé skládají na úvěry jiným lidem. Na tomto principu stojí např. Zonky.cz, které se dá považovat v jistém slova smyslu za průkopníka tohoto způsobu financování. Jejich motto: „lidé půjčují lidem“, dokonale vystihuje podstatu této myšlenky. Na obdobném principu stojí investice na míru od skupiny CFG – investor se v podstatě skládá na úvěr, který skupina CFG chce aktuálně poskytnout některému ze zájemců z Comfortmoney.cz nebo z Podnikatelskazalozna.cz.

2

PODANÁ RUKA

Úvěry jsou poskytovány jak fyzickým osobám, tak podnikatelům, kterým poskytnuté úvěry zejména v poslední době doslova vytrhávají trny z paty. V jistém slova smyslu proto v případě podnikatelů říkáme, že je díky poskytnutým půjčkám vracíme zpět do sedla.

3

100% ZAJIŠTĚNO

Velmi důležitou informací pro investory je fakt, že investice na míru od skupiny CFG je vždy zajištěná nemovitostí, tzn. pro investora je to velmi bezpečná investice. Jak je to možné? Společnosti ze skupiny CFG půjčují peníze na obdobném principu jako hypoteční banka, tzn. že vždy je půjčka zajištěná nemovitostí. Investice na míru je tedy zajištěna buď podzástavou dlužníkovi nemovitosti nebo zástavou nějaké nemovitosti z vlastního portfolia nemovitostí skupiny CFG.

4

BEZPEČNĚ NAD INFLACÍ

Nejlepší závěrem – investor realizuje při využití této formy investice výnos v průměru 6.5 % p.a., který mu bude vyplácen automaticky každé 3 měsíce na jeho běžný účet. Při dnešní míře inflace nad 4 % se rozhodně nedá považovat výnos za nezajímavý. Navíc při 100 % zajištění nemovitostí a nulových vstupních poplatcích. Vyzkoušejte si to i Vy.

Už přes 10 let žijeme jen vyhledáváním výhodných investičních příležitostí, které pak zprostředkováváme i našim investorům a zajišťujeme jim tak participaci na našem růstu.
SPOLUZAKLADATEL
ING. PETR CIMALA
NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Nevíte, jak vhodně investovat a čemu se vyvarovat?
Rádi to s vámi bezplatně probereme.