Kdo se stará o vaše peníze?

Celý tým 40 pracovníků CFG v čele s majiteli společnosti
Petrem Cimalou a Andrejem Štaňkem. Značnou část dohledu vykovává tříčlenný
analytický tým v čele s Martinem Měřičkou a desetičlenný právní tým Andreje Štaňka.

PETR CIMALA
SPOLUZAKLADATEL

Ing. Petr Cimala je ekonom a zkušený investor. V průběhu let aktivně investoval na světových trzích, věnoval se různým podnikatelským projektům i novým trendům digitálních měn. Nyní se jako partner investiční skupiny CFG plně věnuje jejímu dynamickému rozvoji.

ANDREJ ŠTAŇKO
SPOLUZAKLADATEL

JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D., právník s mezinárodní advokátní praxí. Je partnerem investiční skupiny CFG a zakladatelem advokátní kanceláře AK Vinohradská, která se specializuje se na právo kapitálového trhu, regulaci investičních fondů a problematiku private equity a offshore struktur.

MARTIN MĚŘIČKA
SENIOR ANALYTIK

Ing. Martin Měřička vystudoval VŠE v Praze a jeho profesní kariéru začal v advokátní kanceláři Edelmman, kde strávil 13 let na pozici ekonoma. Nyní už druhým rokem vede tým analytiků v CFG. Martin je vášnivým motoristou a ve volných chvílích se mj. zabývá naceňováním a obchodním poradenstvím souvisejícím s obchodem se starými vozy.

VÁŽÍME SI VAŠICH PENĚZ

k vašim investicím přistupujeme tak,
jako by byly naše vlastní

Více o nás

Každý investor chce mít jistotu, že jsou jeho peníze v dobrých rukou a nikdo nechce myslet na to, že by to mohlo být jinak.
Jdeme vstříc těmto očekáváním.

Kdykoliv se budete chtít ujistit, že je o vaše peníze dobře postaráno, neváhejte nám napsat, zavolat nebo se zastavte na šálek dobré kávy, kde si ukážeme, jak se vaší investici daří nebo si můžeme jen společně pohovořit o aktuálních trendech ze světa investování.

Ing. PETR CIMALA
SPOLUZAKLADATEL
JUDr. Ing. ANDREJ ŠTAŇKO, Ph.D.
SPOLUZAKLADATEL
PETR CIMALA & ANDREJ ŠTAŇKO
NEZÁVAZNÁ KONZULTACE

Nevíte, jak vhodně investovat a čemu se vyvarovat?
Rádi to s vámi bezplatně probereme.